Prasa Wiadomości branżowe

PMPG S.A.: w środę wyniki I półrocza 2013

W najbliższą środę, 28 sierpnia 2013 r., po zamknięciu notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Platforma Mediowa Point Group (GPW: POINTGROUP (PGM)) opublikuje wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2013 r. Po pierwszym kwartale 2013 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży GK Platforma Mediowa Point Group wyniosły 18 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży wynosił 9 mln 675

W najbliższą środę, 28 sierpnia 2013 r., po zamknięciu notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Platforma Mediowa Point Group (GPW: POINTGROUP (PGM)) opublikuje wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2013 r.

Po pierwszym kwartale 2013 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży GK Platforma Mediowa Point Group wyniosły 18 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży wynosił 9 mln 675 tys. i był o prawie 28 proc. wyższy niż przed rokiem. Grupa zamknęła kwartał z zyskiem w wysokości 908 tys. zł.

W końcu I kwartału Zarząd spółki przedstawił prognozę finansową na rok 2013. Prognoza ? oparta na konserwatywnych założeniach co do sytuacji makro- i mikroekonomicznej – zakłada przychody na poziomie do 76,62 mln zł oraz EBITDA w wysokości ponad 4mln zł.

Bieżące informacje o działalności Grupy Kapitałowej PMPG można znaleźć na stronie internetowej firmy (www.point-group.pl), a także na jej profilach w serwisie społecznościowym Facebook (http://www.facebook.com/PMPG.SA) oraz Twitter (https://twitter.com/POINT_GROUP).

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Agnieszka Burzyńska od listopada we WPROST

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy