Prasa

Prestiżowy konkurs Księgowy Roku także dla studentów

Już teraz wszyscy studenci mogą zarejestrować się na stronie www.ksiegowyroku.pl. 1 października rozpocznie się runda eliminacyjna studenckiej edycji Księgowy Roku 2007. „Księgowy Roku” to prestiżowy

Już teraz wszyscy studenci mogą zarejestrować się na stronie www.ksiegowyroku.pl. 1 października rozpocznie się runda eliminacyjna studenckiej edycji Księgowy Roku 2007.

„Księgowy Roku” to prestiżowy konkurs, który odbywa się od dziewięciu lat. Od dwóch równolegle z edycją główną prowadzoną dla zawodowych księgowych rozgrywana jest edycja dla studentów. Zadania konkursowe oraz sposób ich oceny są identyczne jak dla zawodowych księgowych.

006004d.JPG

Jest to więc doskonała okazja do potwierdzenia swoich umiejętności, bezpośredniego kontaktu z profesją oraz do sprawdzenia posiadanych predyspozycji.

Podczas eliminacji Uczestnicy zmierzą się z pytaniami obejmującymi rachunkowość zarządczą, problematykę podatkową i finansową a także zagadnienia dotyczące etyki zawodu. Spośród wszystkich Uczestników pierwszego etapu do półfinału przejdzie pięciu najlepszych studentów z całej Polski. Nazwiska finalistów zostaną ogłoszone w połowie listopada w serwisie www.ksiegowyroku.pl, na stronach organizatorów oraz na łamach wybranych tytułów wydawnictwa Infor. Konkursu ostatecznie zostanie rozstrzygnięty w weekend 8–9 grudnia. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w styczniu 2008 roku, podczas wielkiej Gali Finałowej w Warszawie zakończonej uroczystym Balem Księgowych.
Aplikacja konkursowa, wszelkie dodatkowe informacje dotyczące dziewiątej oraz poprzednich edycji Konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.ksiegowyroku.pl

Ogólnopolski Konkurs „Księgowy Roku” jest prestiżowym wydarzeniem integrującym środowisko księgowych i finansistów, realizowanym przez Sage Symfonia, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i Grupę Wydawniczą INFOR. Cieszy się on uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne i centralne, środowiska opiniotwórcze i media. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

A to już wiesz?  Bankowość dla młodzieży

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy