Prasa

Sprytne rozwiązania w „Egzaminie z życia”

„Egzamin z życia” to dwójkowy serial (niedziela, godz. 17) przeznaczony dla młodzieży, ale nie tylko. Opowiada o grupce przyjaciół, znającej się jeszcze z czasów liceum, o ich problemach, rozterkach i o ich przebojowym wejściu w dorosłe życie.

Wszystko opowiedziane w sposób naturalny, z bardzo dobrą obsadą, w której znaleźć możemy zarówno znanych aktorów (na przykład Jerzy Grałek, Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Antonina Choroszy czy Mateusz Damięcki), a także debiutantów, absolwentów lub studentów szkół teatralnych (Michał Starski, Dominika Łakomska, Bogusław Kudłek, czy Magdalena Turczeniewicz).

Dobra wiadomość dla fanów serialu! Na plan powróci Mateusz Damięcki, czyli Michał Oleszuk – na którego czeka dziewczyna Tatiana oraz jego dziecko, Michaś, którego nie widział jeszcze ani razu, ponieważ został porwany w Iraku, gdzie był fotografem. Prywatnie Damięcki musiał poprosić producentów o urlop, ponieważ chciał wyjechać do USA. Natomiast Bogusław Kudłek złamał sobie bark, ale ekipa realizacyjna postanowiła ten „defekt” odpowiednio zatuszować, żeby nikt z widzów się nie zorientował, a oni by nie musieli zmieniać scenariusza z tego powodu. Sprytne.

Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jak   #jest   #np   #od   #pl   #Roku   #tej   #tp   #tym