Prasa

W rodzinnym nastroju Świąt ze świątecznie przybranym merci i Toffifee

Święta Bożego Narodzenia to czas wielkiej radości, a nic nie pomnaża jej bardziej jak wspólne dzielenie się nią. Podaruj radość merci i Toffifee, by uśmiech i zadowolenie gościły na twarzach Twoich bliskich. Merci i Toffifee tradycyjnie wybornie smakują i doskonale wyrażają wszystko, co chcielibyśmy życzyć naszym bliskim w tych pełnych magii dniach.

Jak co roku firma Storck, współtworząc rodzinny nastrój świąt, przygotowała specjalną ofertę czekoladek merci i Toffifee w nowych, świątecznie barwnych opakowaniach. Kolorowe Mikołaje, bałwanki, renifery, śnieżne płatki i prezenty przyciągają uwagę każdego, kto ciekaw jest, jak smakują czekoladki ukryte w barwnych pudełkach.

130284.jpg

W tych dniach dzielimy się wszystkim, co najlepsze. Storck oferując 8 wyśmienitych smaków merci, zadowoli gusta każdego, a kompozycja chrupkiego orzecha w karmelu, zanurzonego w nugatowym kremie – Toffifee – zapewni pyszną, wesołą zabawę. W każdym pudełku Toffifee umieszczono ciekawe gry, które zachęcą wszystkich członków rodziny do wspólnej zabawy przy kolędzie. Merci i Toffifee to najsłodszy prezent, dla wszystkich dzieci i dorosłych.

Opakowania i ceny:

MERCI

Dostępne wielkości pojedynczych opakowań oraz sugerowane ceny:
merci 250 g (czerwone, niebieskie, brązowe) – 12 zł
merci 400 g (czerwone) – 23,5 zł
merci 675 g (czerwone) – 38 zł
merci Petits Gwiazda 200 g – 14,5 zł
merci Petits Choinka 200 g – 14,5 zł

TOFFIFEE

Dostępne wielkości pojedynczych opakowań oraz sugerowane ceny:
Toffifee 125 g – 5,95 zł
Toffifee 400 g – 17,5 zł
Toffifee 200 g – 11,5 zł
Toffifee 375 g – 15 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Jacek Przybylski   #Mariusz Staniszewski   #nie   #stycznia